Дочка лідера Узбекистану не виконала постанову суду – прокурори СШАДочка президента Узбекистану Гульнара Карімова та кілька пов’язаних із нею осіб не виконали судове рішення, яке в межах розслідування про відомивання грошей вимагало повернути зі швейцарських банків понад півмільярда доларів. Про це заявили американські прокурори.

Позов, поданий 21 квітня до федерального суду США в Манхеттені, вперше згадує ім’я Гульнари Карімової в публічно доступних урядових документах США. Вона є старшою дочкою авторитарного президента Узбекистану Іслама Карімова. Інші згадані особи – діловий партнер Карімової Гаяне Авакян та Рустам Мадумаров, який названий її бойфрендом.

Карімова полюбляла фігурувати як світська левиця, модельєр, поп-співачка і посол своєї країни в установах ООН у Женеві. Свого часу Гульнара Карімова розглядалася як можлива наступниця свого 78-річного батька.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: