КНДР випустила балістичну ракету з підводного човна – Південна КореяПівнічна Корея випустила зі сторони свого північно-східного узбережжя балістичну ракету з підводного човна. Про це 23 квітня повідомило міністерство оборони Південної Кореї. Офіційний Сеул втім не повідомляє про дальність польоту ракети і місце її приземлення.

Вказують лише, що запуск провели поблизу північнокорейського прибережного міста Сінпхо.

Коментарів Пхеньяна з цього приводу немає.

Запуск ракети, про який заявляє Південна Корея, відбувся на тлі побоювань, що Пхеньян може здійснити ядерне випробування.

Північна Корея за останні тижні випустили кілька ракет і артснарядів у море на знак протесту проти щорічних військових навчань між США і Південною Кореєю, а також через посилення міжнародних санкцій проти Пхеньяна за його нещодавній запуск ракети на далеку відстань в рамках ядерних випробувань.

Аналітики припускають, що запуски можуть бути пов’язані з планованим на травень великим з’їздом правлячої партії КНДР і прагненням лідера Кім Чен Ина закріпитися при владі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: