У Бангладеш вбили професора місцевого університетуПрофесора університету міста Раджшахі на північному заході Бангладеш убили невідомі 23 квітня, коли чоловік стояв на зупинці по дорозі на роботу. 

До 58-річного викладача англійської мови Резаула Каріма Сіддіка підбігли зловмисники, завдали йому поранень за допомогою мечете і втекли.

Як заявила поліція, вбивство було схоже на те, що його нещодавно вчинили радикальні ісламісти щодо блогерів-атеїстів в мусульманському Бангладеш. Втім жодне з угруповань відповідальності за вбивство на себе не взяло. 

Відповідальність за деякі з попередніх нападів брало на себе угруповання «Ісламська держава», але влада спростувала ці заяви, стверджуючи, що екстремістське угруповання на території Бангладеш не присутнє.

Влада Бангладеш раніше почала боротьбу з групами бойовиків, звинувачених у вбивстві минулоріч кількох блогерів, представників меншини шиїтів, християн і двох іноземців.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: