У Харкові евакуювали понад тисячу людей через псевдозамінування ОДА та університету імені КаразінаУправління Національної поліції у Харківській області заявило, що повідомлення про замінування в суботу приміщень Харківської ОДА та університету імені Каразіна не підтвердились.

За даними правоохоронців, інформація про закладені вибухівки в двох приміщеннях надійшла до поліції з інтервалом у приблизно 20 хвилин.

«За вказаними адресами для перевірки інформації виїжджали слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції, кінологи, експерти-криміналісти та вибухотехніки. Працівники поліції евакуювали 1,5 тисячі громадян, провели огляд будівель загальною площею близько 20 тисяч квадратних метрів. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронцями виявлено не було», – йдеться в повідомленні поліції.

Наразі поліція розшукує осіб, які повідомили про замінування і вирішує питання про внесення факту до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В разі виявлення винуватців псевдозамінування, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 6 років.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: