Бойовики на Донбасі вдвічі збільшили кількість обстрілів – штабШтаб української воєнної операції на Донбасі повідомляє, що за добу 23 квітня підтримувані Росією сепаратисти здійснили 41 обстріл позицій українських військових. Це більш як удвічі перевищує кількість обстрілів з боку сепаратистів 22 квітня, коли таких було зафіксовано 19.

«Найгарячіше було на Донецькому напрямку, де бойовики наносили вогневі удари у напрямку Авдіївки, використовуючи міномети калібрів 120 та 82 міліметри. Прихильники Кремля нехтували режимом припинення вогню і в районах українських позицій поблизу Зайцева, Опитного, Мар’їнки, Широкина та Пісків», – ідеться в повідомленні.

Українські військові додають, що їхні позиції залишилися незмінними.

В угрупованні «ДНР» увечері 23 квітня звинувачували українських військових в обстрілах Зайцева та інших околиць Горлівки, Докучаєвська та Ясинуватої.

В угрупованні «ЛНР» про бойові дії не повідомляють.

У січні Тристороння контактна група у Мінську заявила про чергову домовленість про припинення вогню у зоні бойових дій на сході України з 14 січня. Однак відтоді сторони конфлікту неодноразово звинувачували одна одну в порушенні «режиму тиші».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: