В Австрії відбуваються президентські вибориВ Австрії 24 квітня відбуваються президентські вибори, на яких уперше після закінчення Другої світової війни може перемогти кандидат, якого не підтримує жодна з двох провідних партій.

Рейтинги кандидатів, що представляють владну коаліцію лівоцентристських соціал-демократів і центристської Народної партії, поступаються показникам правої Партії Свободи та ще двох незалежних кандидатів. 

Соціал-демократ Рудольф Гундсторфер має 15-відсоткову підтримку, його колега з Народної партії Андреас Коль ще непопулярніший – 11%. Натомість кандидата від правих Норберта Гофера підтримують від 22 до 24% опитаних австрійців.

Позиції владної коаліції похитнулися після її дій на тлі кризи з мігрантами. Зіткнувшись із масовим напливом людей із Близького Сходу та інших неспокійних регіонів світу, австрійські керівники різко змінили свої підходи. Австрія перетворилася з країни з відкритими кордонами на одну з найбільш закритих у ЄС для потенційних шукачів притулку.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: