Українці у Празі долучились до акції збору коштів для гуманітарних потреб України24 квітня у Вербну неділю в чеському храмі Святого Климента, головному храмі греко-католицької церкви Чехії, віряни збирали кошти в рамках ініційованої папою Римським Франциском акції з допомоги потерпілому населенню України.

Як повідомив Радіо Свобода настоятель греко-католицького храму Святого Климента отець Василь Сливоцький, зібрані кошти переведуть на рахунок Чеської єпископської конференції, а звідти – до Ватикану.

Яку суму вдалося зібрати упродовж неділі українцям, які живуть і працюють в Чехії, не повідомляється.

У католицьких церквах Європи сьогодні збирали кошти для гуманітарних потреб України з ініціативи папи Римського Франциска. 

3 квітня папа Римський Франциск оголосив про свою ініціативу 24 квітня зібрати по католицьких парафіях Європи гуманітарні кошти для потреб потерпілих через бойові дії українців.

Українське МЗС сьогодні висловило вдячність папі Франциску за загальноєвропейську гуманітарну ініціативу щодо збору коштів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: