Рада безпеки ООН засудила недавній запуск КНДР балістичної ракети з підводного човнаРада безпеки ООН 24 квітня засудила Пхеньян, який назвав успішним недавнє випробування балістичної ракети, запущеної з підводного човна під керівництвом лідера КНДР Кім Чен Ина.

«Члени Ради безпеки рішуче засудили випуск з підводного човна балістичної ракети з боку Корейської Народно-Демократичної Республіки 23 квітня», – йдеться в заяві ООН.

У заяві ООН такі дії потрактовано як «ще одне серйозне порушенням КНДР резолюції Ради безпеки ООН».

Також президент США Барак Обама 24 квітня, перебуваючи в Німеччині, назвав випробування ядерної зброї «провокаційними» і закликав Китай посилити тиск на КНДР.

Військові Південної Кореї повідомили 23 квітня, що Пхеньян випустив одну ракету з підводного човна від свого східного узбережжя. Снаряд, як повідомлялося, пролетів близько 30 кілометрів. Військові мали з’ясувати чи було це випробування успішним.

Північна Корея заявила, що ракета була випробувана «з великим успіхом», назвавши це «ще одним засобом для потужної ядерної атаки».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: