Поліція Вірменії встановила головного підозрюваного у вибуху в ЄреваніВірменська влада повідомляє, що встановила головного підозрюваного у скоєнні вибуху в автобусі в Єревані, внаслідок якого загинули дві людини.

Слідчий комітет Вірменії повідомив, що вдалося відстежити SIM-карту, знайдену на місці вибуху.

За повідомленням, вона належала громадянину Вірменії, який відбув термін ув’язнення, і в нього вдома після обшуку виявили вибухівку і детонатори.

Інформації про місце перебування підозрюваного немає.

Президент Вірменії Серж Сарґсян наказав поліції посилити заходи безпеки після вибуху, що стався пізно ввечері 25 квітня. Внаслідок вибуху загинули двоє пасажирів і ще семеро були поранені. За повідомленнями, вибух був такої сили, що в будинках поруч вилетіли шибки.

Поліція Вірменії не підтверджувала і не спростовувала інформації про те, що вибух пасажирського автобуса міг бути терактом.

Керівник вірменської поліції Володимир Гаспарян заявляв, що вибух був «не осколковий, а хвилеподібний» і стався на правому боці автобуса біля другого сидіння.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: