Біженець із Сирії проніс олімпійський вогонь АфінамиБіженець з Сирії Ібрагім аль-Хуссейн, який дістав притулок у Греції, отримав право пронести олімпійський вогонь через табір для мігрантів в Афінах. Про це повідомляють на сайті Олімпійських ігор 2016 року.

Раніше він заявив, що понесе олімпійський факел «не тільки за себе, але і за всіх сирійців, за біженців у всьому світі, за Грецію».

У мирний час аль-Хуссейн був спортсменом, який подавав великі надії: в Сирії він перемагав у змаганнях з плавання і дзюдо. Під час бомбардування він був важко поранений і втратив частину правої ноги, повідомляють ЗМІ.

Чоловік прибув до Греції два роки тому, перепливши Егейське море на надувному човні.

Олімпійський вогонь запалили 21 квітня в Олімпії. Першим факелоносцем став грецький спортсмен, чемпіон світу 2015 року з спортивної гімнастики Елефтеріос Петруніас. 3 травня факел доставлять до Бразилії: там естафета пройде по 500 містах і селах у всіх штатах країни.

Церемонія відкриття Олімпійських ігор відбудеться 5 серпня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: