Перший запуск ракети з нового космодрому у Росії не відбувся через технічні проблемиПерший пуск ракети з трьома супутниками із нового російського космодрому «Східний», що мав відбутися сьогодні вранці, перенесли на добу. Це сталося за дві з половиною хвилини до зльоту.

Керівник російського космічного агентства «Роскосмос» Ігор Комаров виключив людську помилку і сказав, що зупинка була викликана «збоєм». Він сказав, що другу спробу запуску здійснять 28 квітня.

Президент Росії Володимир Путін, який назвав проект найбільшим в країні і для цього вирушив до Амурського регіону на Далекому Сході, планує залишитися ще на день, щоб побачити запуск.

З 2012 року космодром разом з дорогами, залізницею і житлом для співробітників будували близько 10 тисяч людей.

У Кремлі хочуть позбутися від залежності космічних запусків на Байконурі, що у Казахстані, бо це коштує Росії щорічно 115 мільйонів доларів, хоча віце-прем’єр Дмитро Рогозін заявляв, що Росія продовжуватиме використовувати Байконур для польотів до 2023 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: