У Львові заборонили виступати українським артистам, які гастролюють у РосіїМіський голова Львова Андрій Садовий підписав ухвалу міської ради, згідно з якою у місті заборонено виступати представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримують агресію Росії, пропагують сепаратизм в Україні, ображають честь і гідність українського народу, проводять концерти та беруть участь у розважальних заходах на окупованих територіях Криму та Донбасу. Як передає кореспондент Радіо Свобода, про це йдеться в тексті документа.

Також в ухвалі зазначено, що заборонено виступати у Львові представникам українського шоу-бізнесу, що «під час де-факто російсько-української війни проводять концерти та беруть участь у розважальних заходах на території Росії, при цьому відкрито не підтримуючи у будь-який спосіб проведення антитерористичної операції».

«Не можна сьогодні знімати власні гламурні труси в Кремлі, а завтра співати на святі Пампуха. Ця ухвала є компромісною. Якщо вчора під час протестів проти колаборантів, організатори викликали поліцію, то тепер поліцію викличу я. Це не нормативний документ. Це політичне рішення і мандат для дій громадським активістам», –розповів у коментарі Радіо Свобода громадський активіст Економічного бойкотного руху Олег Радик.

На останній сесії міськради Львова депутати більшістю голосів проголосували за частину назви ухвали «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території Львова представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Росії, пропагують сепаратизм в Україні». На такому рішенні наполягали громадські активісти. Вони взяли участь у роботі редакційної комісії міськради, якою було запропоновано текст ухвали. 

Ухвала набирає чинності з дня публікації.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: