Через вибух у турецькому місті Бурса 13 осіб пораненіНа північному заході Туреччини в місті Бурса тринадцять осіб отримали поранення в результаті вибуху біля головної мечеті міста. Про це повідомив у середу міністр охорони здоров’я Туреччини Мехмет Муезіноглу.

Бомбу привела в дію смертниця.

Бі-Бі-Сі повідомляє, що на світлинах з місця трагедії видно відірваний торс людини, що лежить поруч з мечеттю – припускають, що це частина тіла жінки, яка підірвала себе.

Поки що ніхто не узяв на себе відповідальності за вибух.

Місто Бурса – популярне серед іноземних туристів. Поруч із місцем вибуху розташована мечеть часів Оттоманської імперії і міський базар, які приваблюють значну увагу туристів.

Останнім часом у Туреччині було кілька подібних нападів джихадистів естремістського угруповання «Ісламська держава» і курдських повстанців. Вибух у місті Бурса – п’ятий теракт у великому міському центрі в Туреччині цього року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: