Юридичний вихід для продовження роботи телеведучого Шустера в Україні є – медіаюристТелеведучому Савіку Шустеру заборонили працювати в Україні як найманому працівнику, однак він може продовжувати свою діяльність як фізична особа-підприємець, заявив в ефірі Радіо Свобода юрист Інституту масової інформації Роман Головенко.

За його словами, таким може бути юридичний вихід у ситуації, що склалася. 

«Його роботодавцю скасували дозвіл наймати, як найманого працівника Савіка Шустера для ведення програми, але він це може робити не як найманий працівник і в принципі це може бути юридичним виходом із ситуації. Тому що наразі скасовано дозвіл наймати Шустера, але не скасовано право в’їзду і перебування на території України для фізичної особи іноземця – Савіка Шустера», – зазначив Головенко. 

Напередодні стало відомо, що журналістові, який має канадське громадянство, анулювали дозвіл на роботу в Україні, того ж дня на знак протесту проти цього Савік Шустер оголосив голодування.

Як пояснили у Державній службі зайнятості України, дозвіл на роботу в Україні Шустеру анулювали через відкрите кримінальне провадження стосовно нього. Водночас адвокат Шустера заявила, що він у вказаній справі є свідком. 

Стурбованість з приводу ситуації довкола журналіста, продюсера і ведучого Шустера висловила представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович.

Президент і прем’єр-міністр заявили про необхідність вивчити докладно ситуацію з позбавленням дозволу Шустеру на роботу в Україні.

Савік Шустер є ведучим політичного ток-шоу «Шустер Live» на телеканалі 3S ТВ, також він є гендиректором продакшн-компанії «Савік Шустер Студіо».

Програма «Шустер Live» у різний час виходила в ефір на Першому Національному, телеканалі «Інтер», телеканалі «Україна» та каналах «24», «1+1», «112».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: