НБУ скасував норму з продажу валюти, пов’язану із оплатою імпортуНБУ скасував вимогу щодо обов’язкового продажу валюти для кредитів від нерезидентів на оплату імпорту. Про це йдеться в повідомленні на сайті регулятора у четвер.

«Відтепер українські компанії не будуть зобов’язані продавати на міжбанківському ринку іноземну валюту за кредитом, який надається іноземним банком, на цілі оплати імпорту. Цей виняток буде стосуватися тільки тих випадків, коли кредитні кошти будуть направлятися іноземним банком-кредитором безпосередньо на користь нерезидента-експортера, тобто, без їх зарахування на поточний рахунок резидента-позичальника в уповноваженому банку», – йдеться в повідомленні.

Послаблення обмежень для імпортерів в Нацбанку назвали позитивним для української економіки кроком.

«Реалізація цієї постанови сприятиме збільшенню іноземного банківського кредитування реального сектору економіки України», – зазначили в НБУ.

Відповідні зміни наберуть чинності 29 квітня і діятимуть до 8 червня 2016 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: