Нанотехнології в Росії зазнали значних збитків – ЗМІЧисті збитки російської державної корпорації нанотехнологій – «Роснано» – в першому кварталі цього року сягнули майже 4 мільярдів 800 мільйонів рублів (це в понад 13 разів більше, ніж за аналогічний період 2015 року), – повідомляє агентство РБК, наводячи заяву, яку зробив напередодні

голова правління «Роснано» Анатолій Чубайс. За словами Чубайса, керівництво корпорації вже відреагувало на зауваження Рахункової палати, яка оцінила 25 квітня в понад 13 мільярдів рублів її втрати від збиткових проектів в період з 2010 по 2015 рік. При цьому аудитори відзначили, що за такими проектами виплачувалися премії. Однак Чубайс у своєму виступі допустив можливість винагороди – «заради стимулювання фахівців».

Раніше щодо кількох колишніх топ-менеджерів «Роснано» була порушена справа про розтрату 220 мільйонів рублів. Заочно заарештований колишній заступник голови корпорації Андрій Малишев, який зараз перебуває в Лондоні. Під домашнім арештом перебуває колишній глава «Роснано» Леонід Меламед. Заарештований іколишній фінансовий директор компанії Святослав Понуров.

Всі вони свою провину заперечують.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: