Суд продовжив арешт обвинуваченим у справі про події 2 травня 2014-го в ОдесіМалиновський районний суд Одеси вкотре продовжив термін тримання під вартою п’ятьом обвинуваченим у кримінальному провадженні щодо сутичок 2 травня 2014 року в Одесі.

«29 квітня суд оголосив ухвалу, відповідно до якої продовжив строк тримання під вартою Сергію Долженкову, Максиму Сакауову, Сергію Корчинському і Владиславу Романюку до 60 днів, а саме – до 28 червня», – повідомили в суді. Євгену Мефедову термін арешту тримання під вартою продовжений до 29 травня.

Після цього судове засідання перенесли у зв’язку з неявкою одного з обвинувачених, наступне – відбудеться 12 травня.

2 травня 2014 року на марш футбольних фанатів і проукраїнських сил у центрі Одеси напали проросійські активісти з вогнепальною зброєю. Були вбиті шість людей-учасників маршу. Згодом проукраїнські демонстранти зібралися вже на нову демонстрацію і рушили на площу Куликове поле, де був розташований наметовий табір проросійських активістів.

Проросійські активісти й їхні прихильники сховалися в будівлі Будинку профспілок. Обидві сторони кидали одна в одну пляшки з займистою рідиною. Внаслідок пожежі, що виникла в будинку, при спробах вистрибнути з нього і внаслідок застосування проросійськими активістами вогнепальної зброї там загинули ще 42 людини з обох сторін конфлікту. Також у перебігу протистоянь того дня було поранено близько 200 людей.

На даний час у Малиновському райсуді Одеси розглядаються епізоди провадження про масові заворушення, що були в центрі міста.

На лаві підсудних – 20 обвинувачених, з яких п’ятьох утримують під вартою, у решти – інші запобіжні заходи.

 

 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: