Поліція Німеччини затримала близько півтисячі учасників сутичок у ШтутгартіНімецька поліція на нетривалий час затримала в Штутгарті близько 500 осіб, які брали участь у сутичках між лівими демонстрантами і прихильниками правої партії «Альтернатива для Німеччини».

30 квітня ліві намагалися зірвати акцію партії, яка сповідує радикальні антиісламські погляди.

Поліція застосувала сльозогінний газ, щоб відтіснити демонстрантів, також силовики супроводжували членів «Альтернативи для Німеччини» до місця проведення їхнього заходу.

Затримані демонстранти були згодом звільнені.

Заснована лише три роки тому права партія нині, за опитуваннями громадської думки, має підтримку близько 14% німців і представлена в половині із 16 регіональних парламентів Німеччини.

Журнал Der Spiegel 27 квітня опублікував розлогий матеріал про «Альтернативу для Німеччини», в якому стверджує, що «провідні партійні чиновники слідують явно проросійським шляхом і намагаються встановити тісні контакти з людьми в колі президента Росії Володимира Путіна».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: