Попередні результати виборів в Ірані: реформісти лідируютьЗа попередніми результатами, у другому турі парламентських виборів в Ірані лідирують реформісти і помірковані політики, повідомляють іранські ЗМІ. 

Громадяни Ірану під час голосування, яке відбулося 29 квітня, обирали 68 депутатів до парламенту, який складається з 290 місць.

Інформаційне агентство Fars повідомило, що, за попередніми результатами, щонайменше 33 місця отримала коаліція поміркованих сил, союзників нинішнього президента Хасана Роугані,

Консерватори отримали 21 місце, в той час як 14 місць отримали безпартійні, повідомляє інформаційне агентство.

Офіційні результати очікуються пізніше 30 квітня.

Голосування проводилося в тих округах, де кандидатам не вдалося отримати 25 відсотків голосів в першому турі.

Голосування, в якому мали право брати участь 17 мільйонів людей, буде визначати склад парламенту Тегерана, де зараз жодна зі партій не має більшості. 

Новий парламент почне працювати 27 травня, він не має прямого контролю над основними питаннями політики, але може підтримати політику Роугані.

У січні були скасовані міжнародні санкції щодо Ірану в обмін на стримування його ядерної програми в рамках домовленості, досягнутої з світовими державами в 2015 році.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: