Штайнмаєр запросив до Берліна міністрів закордонних справ України, Росії та ФранціїМіністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр повідомив у суботу, що запросивросійських, українських і французьких колег на переговори в Берліні 11 травня.

«Необхідно надати новий імпульс зусиллям з подолання розбіжностей між Києвом і Москвою», –наголосив Штайнмаєр у коментарі, що з’явиться в недільному випуску Die Welt та кількох інших європейських газетах.

Як інформує агентство France-Presse, Штайнмаєр заявив, що темою переговорів буде підготовка до місцевих виборів на сході України з «конкретними пропозиціями, які нині обговорюються», а також «цікаві пропозиції» з відновлення стабільності від ОБСЄ.

За даними ООН, за два роки збройного протистояння на Донбасі понад 9300 людей загинули, ще більш як 21 тисяча поранені. Попри кілька угод, які передбачали перемир’я, ситуація на сході України далі нестабільна.

Як повідомив 30 квітня речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко, за минулу добу внаслідок бойових дій на Донбасі двоє українських військових загинули, четверо поранені.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: