У штабі АТО заявляють про відсутність обстрілів, сепаратисти кажуть про порушення перемир’я на Донбасі У штабі АТО заявляють, що сьогодні на Донбасі проросійські бойовики не обстрілювали позиції українських військових. 

У прес-центрі штабу додають, що, незважаючи на зниження бойової активності сепаратистів, українські військові «стоять на своїх позиціях, перебувають у повній готовності дати відсіч». 

Натомість сепаратисти з угруповання «ДНР» заявляють, що українські військові сьогодні обстріляли з мінометів північну околицю Донецька і селище Оленівка. 

В угрупованні «ЛНР» також звинувачують українських військових у порушенні перемир’я, зокрема, заявляють, що військові обстріляли район села Калинівка з гранатометів. 

За підсумками засідання Тристоронньої контактної групи 29 квітня спеціальний представник ОБСЄ в групі Мартін Сайдік повідомив, що група ухвалила заяву, в якій підтримала намір усіх учасників Мінського процесу забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню на Донбасі з настанням Великодня і травневих свят. Режим повного припинення вогню мав настати з 30 квітня 2016 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: