МВФ вимагає від України ліквідації олігархів і їх мафіозних утворень

МВФ вимагає від України ліквідації олігархів і їх мафіозних утворень.

Україна мусить знайти можливість уберегти політичну, фінансову та економічну сфери від впливу олігархів.

Про це заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон.

За словами заступника глави МВФ, дуже важливо, щоб Україна знайшла можливість уберегти політичну, фінансову та економічну сфери від впливу багатих людей.

“Це є проблемою України протягом майже 25 років. Це, звичайно, не є головною проблемою, яку ми моніторимо в рамках нашої програми, однак вона є важливою у тому сенсі, що корупція може впливати на здатність уряду проводити реформи”, – сказав Ліптон.

Він також зазначив, що після того, як міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус подав у відставку, МВФ зробив заяву, що є серйозні питання у програмі співробітництва щодо боротьби з корупцією, інституційних змін і методів ведення справ урядом, якими необхідно займатися і вирішити, щоб МВФ міг відновити програму.

“Ми чітко дали зрозуміти, що низка питань, зосереджених навколо проблеми боротьби з корупцією, включаючи створення антикорупційного бюро, процес призначення туди людей, прийняття необхідних законів – все це дуже важливі завдання”, – підсумував він.

Раніше Ліптон заявив, що кроки, які були зроблені попереднім урядом згідно з програмою МВФ, привели до закінчення фінансової кризи, стабілізації країни та відновлення конкурентоспроможності.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: