В Ірані ухвалили закон про надання громадянства родичам загиблих іноземних бойовиківІран ухвалив закон, що дозволяє уряду надати громадянство сім’ям іноземців, які загинули під час боротьби за Ісламську республіку. 

Офіційне іранське інформаційне агентство IRNA повідомило 2 травня, що парламент в Тегерані дозволив уряду надавати іранське громадянство «дружинам, дітям і батькам іноземних бойовиків, які були вбиті в Ірані під час ірано-іракської війни 1980-1988 років і пізніше». 

Закон також може застосовуватися до «добровольців» з Афганістану і Пакистану, які воювали в Сирії і Іраку проти сунітських екстремістів з угруповання «Ісламська держава і пов’язаних з «Аль-Каїдою» угруповань. 

Шиїтський Іран надає фінансову і військову підтримку режиму президента Сирії Башару аль-Асаду. Тегеран заявляє, що його бригада, що складається з афганських новобранців, є добровольцями, які захищають священні шиїтські місця в Сирії і Іраку проти сунітських екстремістів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: