Літак на сонячних батареях продовжує навколосвітню подорожЛітак Solar Impulse 2, який використовує для польоту тільки енергію сонця, приземлився в Арізоні після 16-годинного польоту з Каліфорнії. 

Solar Impulse 2 розпочав свою мандрівку 9 березня 2015 року в місті Абу-Дабі в ОАЕ. З того часу літак уже побував в Омані, Індії, М’янмі, Китаї та Японії. На початку липня минулого року він подолав Тихий океан і прибув на Гавайські острови, встановивши рекорд найтривалішого безперервного перебування в повітрі — 120 годин. Під час цього перельоту Solar Impulse 2 пошкодив сонячні батареї і понад вісім місяців ремонтувався. 

Подальший маршрут літального апарату пролягатиме через Нью-Йорк. Звідти у червні він розпочне свій трансатлантичний політ. Кінцевою точкою маршруту Solar Impulse 2 є Абу-Дабі, звідки він і починав своє турне. 

Хід польоту контролюється диспетчерським центром в Монако. Метеорологи оновлюють інформацію та обирають для Solar Impulse 2 найбільш оптимальний маршрут. 

Мета цьогопроекту – продемонструвати визначні можливості екологічно чистих технологій. Перший досить тривалий політ літака на сонячній енергії відбувся ще в квітні 2010 року. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: