Росія далі завозить до окупованого Криму сучасну зброю – українська розвідкаПредставник Головного управління розвідки міністерства оборони України Вадим Скібіцький стверджує, що Росія активно завозить до Криму нові типи озброєння, включно із підводними човнами з новітніми крилатими ракетами і береговими ракетними комплексами, а також посилює авіаційне й корабельне угруповання.

Про це він повідомив в ефірі «5 каналу».

«Туди зараз дуже активно завозяться нові види сучасного озброєння, бойова техніка і озброєння, які не могли завозитися до анексії Криму», – зауважив Скібіцький.

«Наприклад, перше, що туди поставили – це новітні підводні човни, які озброєнні новітніми крилатими ракетами, які по ураженню покривають всю територію України», – вказав представник розвідки.

Українська розвідка регулярно повідомляє про переміщення російських озброєнь в включеному Криму, навчаннях і тренуваннях російської армії на півострові.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: