Росія: у Москві біля пам’ятника місту-герою Києву не встановили квітиУ Москві біля Кремлівської стіни не поставили квіти до меморіалу місту-герою Києву – одному з 12 міст-героїв, які отримали це звання за свою роль у Другій світовій війні. Про це повідомляють російські блогери, які опублікували в інтернеті фотографію пам’ятника, біля якого немає квітів.

Натомість квіти біля пам’ятника іншому українському місту-герою – Одесі, поставили.

Таким чином у Росії була порушена щорічна традиція, згідно з якою напередодні Дня перемоги, квіти покладаються до всіх пам’ятників міст-героїв, жителі яких виявили героїзм у боротьбі з нацизмом під час Другої світової війни.

Кошики з квітами, розміщені перед пам’ятниками іншим містам, виглядали офіційними, зазначають блогери. Хоча залишається незрозумілим, чи поставили їх туди співробітники кремлівських чи міських господарських служб, або ж принесли волонтери.

Офіційних коментарів щодо цього немає.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: