У Молдові розпочалися спільні зі США військові навчанняВійськові Молдови та США розпочали 3 травня спільні військові навчання під кодовою назвою Dragon Pioneer 2016, які триватимуть понад два тижні. Як повідомляє модовська редакція Радіо Свобода, близько 200 американських військовослужбовців США увійшли на територію Молдови з Румунії напередодні, 2 травня.

Проросійська опозиційна Соціалістична партія Молдови закликала своїх прихильників блокувати маршрут пересування військових США, але до цієї акції приєдналися менш як 10 людей, тому колона броньованої американської техніки безперешкодно прослідувала до місця навчань поблизу населеного пункту Неґрешть.

Росія досі зберігає свою військову присутність у сепаратистському регіоні Молдови Придністров’ї. Там дислоковані близько 1500 російських військових, близько 380 з них діють у межах міжнародного миротворчого мандату. Збройний конфлікт між Кишиневом і Тирасполем завершився укладенням угоди про перемир’я 1992 року. 

Молдова приєдналася до програми НАТО «Партнерство заради миру» в 1994 році.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: