Голови МЗС Вишеградської четвірки поїдуть до КиєваМіністр закордонних справ Чехії Любомір Заоралек повідомив, що міністри закордонних справ Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина) здійснять спільну поїзду до Києва для знайомства з новим українським урядом прем’єра Володимира Гройсмана та ознайомлення з ходом реформ в Україні. Про це Заоралек повідомив Радіо Свобода 4 травня після зустрічі голів дипломатій Вишеградської четвірки та країн «Східного партнерства» у Празі.

«Нас цікавить, що ми можемо очікувати від цього нового уряду», – сказав чеський міністр.

«Ми їдемо до Києва, наша група Вишеградських міністрів. І ми хочемо знайти дату, яка б підходила. Можливо, на початку червня. Хоча точну дати знайти наразі важко. Павло Клімкін (голова МЗС України – ред.) знає про цей візит і допоможе нам його організувати. Ми б хотіли б познайомитись з новим українським урядом і хотіли б отримати більше інформації про нинішню ситуацію», – наголосив Заоралек.

У квітні в Україні сформували новий уряд на чолі з Володимиром Гройсманом. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: