Клімкін: Вишеградська четвірка підтримує безвізовий режим з УкраїноюМіністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що голови МЗС Вишеградської четвірки підтримують надання Україні безвізового режиму з ЄС.

«Вишеградська четвірка надає і надаватиме повну підтримку безвізовому режиму України з ЄС. Це дуже по-сусідськи», – написав Клімкін 4 травня у Twitter після зустрічі міністрів закордонних справ Вишеградської четвірки та країн «Східного партнерства» у Празі.

У середу міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав ЄС негайно надати Україні безвізовий режим.

Раніше прогнозували, що Україна отримає лібералізацію візового режиму з ЄС у середині літа, восени чи навіть наприкінці року.

20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламенту і Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України.

У Єврокомісії зауважили, що після того, як ця пропозиція буде ухвалена Європейським парламентом і Радою ЄС, громадянам України з біометричнимипаспортами більше не потрібно буде оформлювати візи при поїздках в Шенгенську зону строком до 90 днів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: