Бангладеш: суд залишив в силі смертний вирок лідеру ісламістської партіїЛідера найбільшої ісламістської партії Бангладеш, «Джамаат-і-Ісламі», планують стратити протягом кількох днів після того, як Верховний суд країни 5 травня залишив в силі смертний вирок за воєнні злочини.

Мотіур Рахман Нізамі був засуджений за вбивство, зґвалтування і організацію вбивств інтелектуалів під час війни за незалежність з Пакистаном у 1971 році. 

Нізамі був засуджений трибуналом з воєнних злочинів, створеного урядом в Дацці, це викликало протести.

За словами прокурорів, Нізамі був відповідальний за створення пропакистанського угруповання «Аль-Бадр», в результаті діяльності якого загинули письменники, лікарі, журналісти. 

Засудження в 2013 році представників «Джамаат-і-Ісламі» викликало зіткнення, що призвело до загибелі близько 500 людей і до арештів тисяч ісламістів.

«Джамаат-і-Ісламі» і його союзник, опозиційна націоналістична партія Бангладеш, кажуть, що трибунал з воєнних злочинів був створений для усунення їхніх лідерів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: