ОБСЄ: парад 9 травня у Донецьку і Луганську буде порушенням Мінських угодЗалучення важкої техніки до параду 9 травня у Донецьку і Луганську, які контролюють сепаратисти з угруповань «ДНР» і «ЛНР», буде порушенням Мінських угод, заявляють у спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ.

«Важке озброєння у центрі великого міста – це просто порушення мінських домовленостей», – заявив перший заступник СММ ОБСЄ Александр Гуґ. 

За його словами, представники ОБСЄ спостерігали введення важкої техніки у центр Луганська у останні дні.

Напередодні українська сторона також попередила сепаратистів, що парад військової техніки 9 травня в Донецьку буде порушенням Мінських домовленостей.

Сепаратисти, зокрема з угруповання «ДНР», заявили, що військовий парад 9 травня в Донецьку відбудеться, попри застереження спостережної місії ОБСЄ. 

9 травня 2015 року в окупованих проросійськими бойовиками Донецьку і Луганську до Дня перемоги відбулися паради з участю їхніх збройних формувань. За заявами сепаратистів, у Донецьку участь у заході брали близько 1,5 тисячі представників збройних формувань та близько 30 одиниць техніки. У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні назвали парад військової техніки в Донецьку порушенням Мінських домовленостей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: