Прем’єр Туреччини заявив про свою відставкуПрем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив про свою відставку 5 травня. 

Відставка Давутоглу не вступить в силу до 22 травня, коли правляча Партія справедливості і розвитку (ПСР) проведе з’їзд для зміни його як лідера партії.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган також є членом ПСР, вони мали публічні розбіжності щодо того, як боротися з курдськими бойовиками на південному сході Туреччини.

Давутоглу натякнув на можливість відновлення мирного процесу з курдами на південному сході Туреччини. Але Ердоган прагне до військової кампанії.

Напередодні парламентський комітет у Туреччині схвалив законопроект, запропонований ПСР, який позбавить законодавців імунітету від судового переслідування.

Ердоган наполягає на можливості притягнення до відповідальності за звинуваченням у тероризмі депутатів від прокурдської Народно-демократичної партії. Ердоган також наполягав на конституційних поправках, які зміцнили б його президентські повноваження.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: