Лідери Республіканської партії США відмовляються підтримувати президентську кампанію Трампа Найбільш високопоставлений американський республіканець, спікер Палати представників Пол Райан та інші лідери Республіканської партії відмовляються підтримати кандидатуру Дональда Трампа на президентських виборах.

Райан повідомив CNN 5 травня, що не схвалить кандидатуру Трампа, попри здобуття ним підтримки більшості делегатів запланованого на літо партійного з’їзду.

Попри успіх своєї кампанії, Дональд Трамп і далі не має прихильного ставлення з боку партійного істеблішменту. За даними видання The Washington Post кандидат від Республіканської партії на президентських виборах 2014 року і відвертий критик Трампа Мітт Ромні, не буде присутній на з’їзді партії в липні.

Ще одне видання, Texas Tribune, повідомило, що колишні президенти США від республіканців Джордж Буш і Джордж Буш-молодший також не планують участь у заходах із висунення Трампа офіційним кандидатом від партії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: