Москаль просить звільнити його з посади голови Закарпатської ОДА – заяваГолова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль попросив прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана надіслати прохання до президента про його звільнення з посади губернатора. Про це йдеться в заяві чиновника, поширеній 6 травня на його сайті.

Своє прохання Москаль пояснив «повторенням ситуації, яка призвела до подій 11 липня 2015 року в Мукачеві», коли сталася збройна сутичка між представниками «Правого сектору» і правоохоронцями, внаслідок якої загинули люди.

«Подолати контрабанду в окремому регіону за умов, коли центральні структури не тільки не допомагають, а навпаки – намагаються відновити тіньові схеми, – неможливо», – твердить Москаль.

«З огляду на це, я не бачу сенсу свого подальшого перебування на посаді голови Закарпатської ОДА», – вказує очільник Закарпаття.

Геннадій Москаль очолив Закарпатську область 15 липня 2015 року. До того він був керівником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: