Росія критикує американсько-грузинські військові навчанняРосія критикує спільні військові навчання за участю США, Грузії та Великої Британії.

У заяві МЗС Росії, опублікованій 6 травня, мовиться, що ці навчання можуть спровокувати дестабілізацію у цьому кавказькому регіоні.

Військові навчання проходитимуть з 11 по 26 травня цього року у Грузії.

За повідомленням Тбілісі, у навчаннях візьмуть учать близько 1 тисячі 300 військових – 650 американських солдатів, 650 грузинських і 150 військових з Великої Британії.

У Міністерстві оборони Грузії заявили, що головною метою цих навчань є посилення дієздатності грузинської армії та приведення її до стандартів НАТО.

5 травня вперше понад десять основних бойових танків американської армії M1A2 «Абрамс» доставили у Грузію морем з болгарського порту Варна для участі у тристоронніх американсько-грузинсько-британських військових навчаннях Noble Partner 2016.

У 2008 році між Москвою та Тбілісі велися бойові дії в Абхазії та Південній Осетії – сепаратистських регіонах Грузії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: