Справу проти засудженого у Росії через Крим Бубеєва сфабрикували – адвокатАдвокат засудженого у Росії за репост у соцмережі статті про крим Андрія Бубєєва Світлана Сидоркіна заявляє, що справа проти її підзахисного є сфабрикованою.

«Слідство у цій справі було проведено з грубими порушеннями. Я вважаю, що справа є саме сфабрикованою, оскільки огляд його інтернет-сторінки здійснювався оперативними співробітниками ще у грудні, найімовірніше, 2014 року, і вже тоді оперативні співробітники мали намір порушити кримінальну справу щодо Андрія Бубеєва, але навмисно розділили справу, точніше, той матеріал, який був на його інтернет-сторінці «Вконтакте», на дві частини. Тобто одну частину передали за підслідністю до Слідчого комітету, а другу частину за підслідністю передали в управління ФСБ», – сказала Сидоркіна а ефірі проекту Радіо Свобода Крим.Реалії.

За її словами, у суді навіть не розглядали можливості того, що особисту сторінку Андрія Бубеєва могли зламати. Світлана Сидоркіна повідомила, що захист Андрія Бубеєва «має намір опротестувати рішення» російського суду.

5 травня у російській Твері за репости у соцмережі «ВКонтакте» про Крим інженера-механіка Андрія Бубеєва засудили до 2 років 3 місяців колонії-поселення.

Приводом для кримінального переслідування Бубеєва став репост матеріалу «Крим – це Україна» публіциста Бориса Стомахіна та одна картинка на цю ж тему на власній сторінці «ВКонтакте».

Під час дебатів державний обвинувач попросив засудити Бубеєва до 3,5 років позбавлення вол. Бубеєв стверджує, що його переслідують за переконання. Провину він не визнає.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: