У Росії стартує чемпіонат світу з хокеюНайкращі 16 хокейних збірних світу розпочинають 6 травня змагання на чемпіонаті світу, який цього року приймають російські Москва та Санкт-Петербург. У церемонії відкриття світової першості візьме учать прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

На першому етапі змагання команди зіграють по сім матчів у двох групах. У групі А, збірні з якої гратимуть у Москві, виступатимуть росіяни, шведи, чехи, швейцарці, латвійці, норвежці, данці та казахстанці.

В Санкт-Петербурзі в групі В зіграють команди Канади, Фінляндії, США, Словаччини, Білорусі, Франції, Німеччини та Угорщини.

Центральним поєдинком першого ігрового дня в групі А є принципова зустріч команд Росії та Чехії, а в групі В не менш важливим для обох суперників буде протистояння канадських та американських хокеїстів.

Росія прагне виграти перший титул на домашньому чемпіонаті світу з 1986 року, коли в Москві перемогла ще збірна СРСР. Торік у фіналі світової першості росіян переграли канадці.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: