Порошенко: Москаль далі боротиметься з контрабандою на ЗакарпаттіПрезидент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем повідомив, що цей чиновник залишиться на своїй посаді.

«Він і надалі реалізовуватиме мою програму з децентралізації та рішуче боротиметься з контрабандою на Закарпатті. Зокрема, знайшла підтримку ідея обладнати митні пункти спеціальними сканерами, а частку надходжень від митних зборів спрямувати на регіональні інфраструктурні проекти», – написав голова держави у Facebook 7 травня.

6 травня Москаль просив прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана надіслати прохання до президента про його звільнення з посади керівника ОДА.

«Подолати контрабанду в окремому регіону за умов, коли центральні структури не тільки не допомагають, а навпаки – намагаються відновити тіньові схеми, – неможливо», – твердить Москаль.

Того ж дня, в п’ятницю, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що не планує готувати подання про звільнення чиновника. 

Геннадій Москаль очолив Закарпатську область 15 липня 2015 року. До того він був керівником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: