У Канаді триває евакуація з районів лісових пожежВлада Канади продовжує евакуацію жителів охоплених лісовими пожежами районів поблизу Форт-МакМюррея (провінція Альберта).

7 травня поліція і військові вивели чергову колону автомобілів. Також розпочалося вивезення людей повітрям. Близько 2500 автомобілів і 7 тисяч людей вийшли з Форт-МакМюррея в п’ятницю. Близько години вони перечікували сильний дим і не могли зрушити з місця, повідомили представники влади.

Понад 80 тисяч людей залишили Форт-Макмюррей – місто, розташоване в центрі так званих канадських «нафтоносних пісків», де пожежа знищила 1600 будинків та інших будівель.

Площа лісових пожеж у канадській провінції Альберта менш ніж за добу зросла з 100 тисяч гектарів до 156 тисяч і може подвоїтися до кінця суботи. Про це повідомив представник департаменту сільського господарства та лісівництва провінції Альберта Метью Андерсон.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: