У центрі Праги влаштували «коридор ганьби» байкерам ПутінаУ центрі чеської столиці Праги, на Вацлавській площі, сотні активістів влаштували 7 травня «коридор ганьби» членам провладного російського байкерського клубу «Нічні вовки». Про це повідомив російський журналіст Олег Пшеничний, який у мережі Facebook поширив відеокадри проїзду колони мотоциклістів.

Активісти з прапорами України, США, Євросоюзу і НАТО скандували «Ганьба!» та «Геть!» Окремі учасники протесту вигукували: «Геть окупантів!», «Валіза! Вокзал! Росія!»

Байкери у відповідь сигналили і продовжували свій шлях.

Пробіг російських байкерів з клубу «Нічні вовки» за маршрутом Москва – Берлін відбувається щороку. Цією акцією, як стверджують байкери, вони прагнуть відзначати свято «перемоги над нацизмом».

Цього року маршрут автопробігу, який розпочався 29 квітня в Москві, має, згідно з планами організаторів, пройти територіями Білорусі, Польщі, Словаччини, Австрії, Чехії та 9 травня завершитися в Берліні.

Лідер «Нічних вовків» Олександр Залдостанов на прізвисько «Хірург» є другом російського президента Володимира Путіна. Залдостанов включений до переліку осіб, на яких поширюються санкції США і Канади, запроваджені через анексію Росією українського Криму.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: