Турецькі військові вбили 55 ісламістів – ЗМІТурецькі сили безпеки 8 травня вбили 55 бойовиків угруповання «Ісламська держава» на півночі Сирії, повідомляють місцеві медіа.

За повідомленнями турецьких інформаційних агенцій Anadolu і Dogan, турецькі військові також завдали ударів по ісламістах біля сирійського міста Алеппо, знищивши 3 автомобілі та 3 ракетних установки.

Anadolu повідомляє, що турецька авіація завдала ударів по позиціях угруповання «Курдська робітнича партія» (PKK) на півночі Іраку.

Ці повідомлення наразі не підтверджені на офіційному рівні.

Упродовж останніх місяців угруповання PKK та «Ісламська держава» окремо одне від одного здійснили низку нападів у Туреччині.

У січні по турецькому прикордонному регіоні Кіліс, розташованому напроти контрольованого ісламістами району Сирії, завдали ракетного удару, у результаті чого загинули щонайменше 20 людей.

Раніше цього місяця прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що у разі необхідності Туреччина готова направити до Сирії свої війська.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: