Сирія: перемир’я біля Алеппо продовжили ще на дві добиВійськові уряду Сирії оголосили, що перемир’я в регіоні міста Алеппо на півночі країни продовжили ще на 48 годин, починаючи з 10 травня.

Оголошення зробили пізно ввечері в понеділок, коли попереднє п’ятиденне перемир’я вже мало закінчитися.

Алеппо й околиці останніми тижнями стали місцем особливо запеклих боїв між урядовими сирійськими військами й силами противладних повстанців, що поставило на межу зриву оголошене ще в лютому припинення бойових дій у Сирії і призвело до зриву мирні переговори між представниками влади й опозиції, що тривали у швейцарській Женеві.

Щоб урятувати режим припинення вогню, з 29 квітня в Сирії оголошували ще низку місцевих перемир’їв, зокрема, й у регіоні Алеппо – найбільшого за населенням міста країни, яке частинами контролюють різні сили. Але й після запровадження цих місцевих заходів бойові дії між урядовими військами й силами опозиції не вщухали.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: