США заявили про ліквідацію одного з чільних ісламістів в ІракуСполучені Штати Америки заявили, що внаслідок повітряного удару коаліції під проводом США на заході Іраку, у провінції Анбар, був ліквідований чільний військовий діяч екстремістського угруповання «Ісламська держава» в цій провінції.

Як заявив речник Пентагону Пітер Кук, цей діяч, на ім’я Абу Вахіб, і з ним іще троє бойовиків були знищені внаслідок удару по їхньому авту ще 6 травня.

За словами речника, Абу Вахіб раніше був членом ісламістської мережі «Аль-Каїда» в Іраку, а вже в лавах угруповання «Ісламська держава» він не раз знімався у відеозаписах страт заручників.

Раніше вже кілька разів повідомляли, що Абу Вахіб був ціллю повітряних ударів, але заява про його знищення пролунала вперше.

Міжнародна коаліція під проводом США 2014 року почала повітряні удари по об’єктах угруповання «Ісламська держава» в Іраку й сусідній Сирії, де ісламісти захопили значні території.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: