У Донецьку 9 травня відбудеться військовий парадУ Донецьку з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацистською Німеччиною в Другій світовій війні відбудеться військовий парад. Про це повідомляють сепаратистські сайти з посиланням на фактичну владу неконтрольованих урядом України районів Донеччини.

Спершу маршем під духовий оркестр пройдуть піші колони озброєних сепаратистів, згодом «з’явиться військова техніка – як сучасна, так і відреставрована часів Великої Вітчизняної». Всього організатори заходу анонсують появу 45 одиниць техніки, «це на третину більше, ніж було 9 травня 2015 року».

«На знак поваги Мінських угод, згідно з якими важкі озброєння не можуть перебувати на території Донецька, в міноборони спеціально перед парадом привели техніку в небоєготовий стан, поставивши до відома спостерігачів ОБСЄ про всі маршрути пересування колон», – ідеться в повідомленні.

У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ раніше наголосили, що проведення парадів у Донецьку і Луганську (а саме – пересування важкої техніки й озброєння поблизу лінії зіткнення) суперечитиме Мінським домовленостям. Бойовики, однак, наголосили, що не мають наміру скасовувати заплановані паради. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: