У Харкові сталися сутички біля Меморіалу СлавиУ Харкові 9 травня під час покладання квітів до Меморіалу Слави сталися сутички.

Як повідомила агенція УНІАН, колона учасників покладання формувалася з кількох частин. Попереду йшли ветерани, представники влади та патріотично налаштована молодь з українськими прапорами. В кінці колони стали люди з червоними прапорами, знаменами Перемоги і портретами учасників Другої Світової війни. На декому з цих людей були прикріплені георгіївські стрічки, стрічки також були прикріплені до портретів учасників війни.

Перша бійка сталася між проукраїнськи налаштованою молоддю та депутатом Харківської міськради Андрієм Лесиком, на якому активісти побачили георгіївську стрічку. Решта колони з червоними прапорами, підійшовши до Меморіалу, стала скандувати «Фашизм не пройдет» та інші гасла. Між цими людьми та патріотичною молоддю сталася сутичка.

Силовики відтіснили проукраїнски налаштовану молодь від меморіалу, після цього сталося ще кілька сутичок. До меморіалі підійшли поліцейські підрозділи у шоломах та з гумовими кийками.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: