В ОБСЄ спростували заяви про «постачання боєприпасів українським військовим»У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні спростували твердження підтримуваних Росією сепаратистів на частині Донбасу, ніби ця місія постачає боєприпаси Збройним силам України.

«СММ ОБСЄ працює згідно з принципами прозорості і неупередженості. СММ ОБСЄ не надає і ніколи не надавала допомогу сторонам конфлікту, чи то матеріальну допомогу, розвіддані або допомогу у просуванні позицій», – наголошено в заяві місії у фейсбуці.

Місія також закликала сторони утримуватися від необґрунтованих звинувачень щодо її діяльності.

Раніше у вівторок представники угруповання «ДНР» стверджували, що їхня «розвідка» отримала дані, ніби окремі представники спостережної місії ОБСЄ використовують службовий транспорт для перевезення боєприпасів на позиції українських силовиків.

Серед інших тверджень «розвідки» сепаратистів – те, що українським снайперам до Дня перемоги 9 травня нібито наказали стріляти по мирних мешканцях окупованих територій, що мають на собі «георгіївські стрічки».

Ніяких підтверджень таким заявам сепаратисти не надали.

Звинувачення на адресу СММ ОБСЄ в тому, що окремі її представники надають сепаратистам дані про позиції українських сил, уже лунали раніше з українського боку. Вони ґрунтувалися, зокрема, на тому, що частину членів місії складають громадяни Росії, яка підтримує сепаратистів, а також бере безпосередню участь в окупації частин території України.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: