У кількох містах Чехії шукали бомби, інформація не підтвердиласьУ кількох містах Чехії поліція шукала вибухові пристрої, про встановлення яких заявив телефоном анонім, але врешті інформація про ці вибухові пристрої не підтвердилася.

У місті Градец-Кралове поліція затримала 41-літнього чоловіка, якого підозрюють у поширенні погроз і неправдивої інформації.

Уранці невідомий чоловік телефоном повідомив поліцію, що на вокзалах та в інших місцях низки міст Чехії встановлені вибухові пристрої. Як повідомляли чеські ЗМІ,

йшлося про головний вокзал у Празі, вокзали в містах Млада-Болеслав, Плзень, Пардубіце, Їчин, а також іще про понад десять місць по всій Чехії.

У Празі на головному вокзалі було тимчасово обмежено рух поїздів, також поліція провела евакуацію вокзалу.

Як заявила речник празької поліції Маркета Яновська, повідомлення про встановлення вибухових пристроїв стосувалося у Празі, крім вокзалу, й інших місць. Зокрема, відомо, що була проведена евакуація з приміщень столичної мерії.

Також евакуйовували мерії міст Плзень та Їчин, приміщення середньої школи в місті Пардубіце. В деяких містах поліція з метою безпеки перекривала рух транспорту.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: