До бойкоту виборів у Македонії приєдналися ще дві партіїЩе дві політичні партії в Македонії заявили, що приєднаються до бойкоту парламентських виборів 5 червня.

Дострокові вибори, домовленість про які була досягнута в квітні за посередництва Європейського союзу, мали покласти край політичній кризі.

До опозиційних соціал-демократів у їхньому бойкоті приєдналися дві албанські партії. Вони представляють у парламенті національну меншину, яка становить близько третини населення Македонії. Ці політичні сили вказали, що не братимуть участі, оскільки не може відбутися вільне й справедливе голосування.

У владній партії Македонії заявили, що, попри бойкот, продовжать підготовку до виборів.

Аналітики і дипломати мають сумнів, чи вибори можуть бути проведені за умови, коли тільки з одна зі сторін братиме участь у голосуванні.

Наприкінці квітня в Македонії відбулися багатотисячні демонстрації на підтримку опозиції у столиці Скоп’є та інших містах. Ці протести спалахнули після рішення президента Джорґе Іванова амністувати 56 політиків і посадовців, звинувачених у корупції.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: