Гройсман анонсує створення Дорожнього фонду у вересніПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсує створення Дорожнього фонду у вересні. 

«Кабінет міністрів працює над тим, щоб створити окремий Дорожній фонд у складі Державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси», – заявив він під час участі у заходах з нагоди святкування Дня Європи у Вінниці. 

Гройсман зазначив, що відповідне рішення може бути ухвалене спільно з парламентом у вересні.

Також, за його словами, уряд передасть державні дороги місцевого значення під управління облдержадміністрацій. 

«Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми все з Києва передамо, державні дороги місцевого значення на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація із дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща», – сказав прем’єр. 

У рейтингу якості автодоріг, підготовленому Світовим економічним форумом у рамках щорічного дослідження «Індекс глобальної конкурентоспроможності», Україна посіла 132 місце зі 140 країн, які включили до рейтингу. Серед його лідерів – ОАЕ, Нідерланди та Сінгапур. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: