Косово стало членом ФІФАКосово прийняли до складу членів Міжнародної федерації футболу. На конгресі ФІФА в Мехіко за це проголосував 141 делегат, 23 були проти.

Також у п’ятницю членом ФІФА став Гібралтар, що є територією Великої Британії. Відтак нині ФІФА налічує 211 членів.

Таким чином Косово, як також і Гібралтар, встигають узяти участь у кваліфікації для участі в Чемпіонаті світу з футболу 2018 року, що почнеться у вересні.

Сербія, від якої Косово одностороннім чином проголосило незалежність 2008 року, пообіцяла оскаржити рішення прийняти Косово членом ФІФА.

На початку травня Косово так само прийняли до лав членів Союзу європейських футбольних асоціацій голосами 28 делегатів за і 24 проти за 2 тих, що утрималися.

Косово наразі визнають за незалежну державу трохи більше ніж 100 країн світу з майже 200, але Сербія далі вважає його своєю конституційно визначеною невід’ємною частиною.

Тепер ФІФА й УЄФА вочевидь доведеться вживати заходів, щоб команди і збірні Сербії й Косова не зводилися разом у відбірних матчах.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: